İnka Koleksiyonu

Zarif tasarım çizgileriyle Lins Koleksiyonu, detaylarında bakırın şıklığını taşıyor. Ayak tasarımındaki sıradışı çizgiler, eşsiz Fuga kalitesiyle birleşerek yaşam alanlarında iddialı ve çarpıcı bir tarz sağlıyor.

Koleksiyona dahil olan oturma grubu, yatak odası, yemek odası ve tamamlayıcı ürünlerimizle tüm evinizi İnka çizgileriyle dekore etmenizi sağlıyoruz.

Bakır & Ahşap malzeme seçimindeki eşsiz uyum

Dünya trendlerinin Türkiye’deki öncüsü Fuga Mobilya olarak, İnka Koleksiyonunda son zamanların en çok sevilen rengi bakırı çıkış noktası belirledik. İnce ve zarif bakır ayak detayı, güçlü duruşuyla modern koltuk tasarımı ve zerafeti yansıtan esintileriyle yatak odası ürünleri mağazalarımızda yer alıyor.

Her ayrıntısı özenle düşünülmüş TV Ünitesi

Koleksiyonun en beğenilen parçalarından TV Ünitesi, led aydınlatma detayının aynalarla birleşmesiyle eşsiz bir ışık oyunu oluştururken en sevdiğiniz aksesuarlarınızı gözler önüne seriyor. Tasarımındaki kullanışlı çekmece ve raf detaylarıyla geniş bir alan sağlayan İnka, seyir keyfinizle birlikte işlevselliğiyle de kendine hayran bırakıyor.

Ürünlerimizi daha yakından incelemek ve Fuga Mobilya şıklığıyla tanışmak için mağazalarımıza davetlisiniz!

Her yıl 2 yeni koleksiyonu ürünlerimiz arasına ekleyerek modern evlerin vazgeçilmez markası olmaya devam ediyoruz. Yalın çizgileriyle minimal bir şıklık sunan Fuga Mobilya ürünlerini yakından inceleyebilmeniz için sizleri mağazalarımızda misafir etmek isteriz.