% 30 İNDİRİM


MAYIS AYI BOYUNCA TÜM ÜRÜNLERDE GEÇERLİ!

ÜRÜNLER

Oturma Grupları
29 ÜrünÜrünleri Listele Ürünleri Listele
Yatak Odaları
23 ÜrünÜrünleri Listele Ürünleri Listele
Yemek Odaları
30 ÜrünÜrünleri Listele Ürünleri Listele
TV Üniteleri
7 ÜrünÜrünleri Listele Ürünleri Listele
KOLEKSİYONLAR
Sayfaya Git

"Özgünlük kaynağa dönüş ile meydana gelir. Doğanın diliyle her şey
konuşulabilir!"
- Antoni Gaudí

Mermer
7 ÜrünÜrünleri Listele Ürünleri Listele
Metal
9 ÜrünÜrünleri Listele Ürünleri Listele
Masif
8 ÜrünÜrünleri Listele Ürünleri Listele
MAĞAZALAR
  • İstanbul (3)
  • Ankara (2)
  • İzmir (1)
  • Gaziantep (1)
  • Samsun (1)
  • Yurtdışı (13)

Modoko


Yukarı Mah. Modoko Mobilyacılar Sitesi 7. Cad. No. 40 Ümraniye

+90 216 364 20 82

modoko@fugamobilya.com

Bostancı


E-5 Karayolu üzeri, İçerenköy Mah. Büyük Kartal Sok. No. 1 Bostancı

+90 (216) 469 21 59

bostanci@fugamobilya.com

Masko


Ziya Gökalp Mah. Masko Mobilya Kenti 13 A Sok. No. 17 İkitelli

+90 (212) 675 10 60

masko@fugamobilya.com

Siteler


Önder Mah. Karacakaya Cad. No: 92 Siteler

+90 (312) 353 29 29

siteler@fugamobilya.com

Anse


Eskişehir Yolu 17. Km. Mesa Koru Kavşağı, Anse MDM B-Blok No:22 Yeni Mahalle

+90 (312) 227 82 27

anse@fugamobilya.com

İzmir


Karabağlar Mah. Yeşillik Caddesi No:274 Karabağlar

+90 232 254 35 35

Gaziantep


Batıkent Mah. Adnan İnanıcı Cad. No:33H/1 Şehitkamil

+90 (342) 999 71 42

gaziantep@fugamobilya.com

Samsun


Samsun-Ordu Karayolu 2. Km Kutlukent

+90 (362) 266 54 68

samsun@fugamobilya.com

Libya


Tripoli Gergarish

export@fugamobilya.com

Libya


Tripoli Bin Ashur

export@fugamobilya.com

Azerbaycan


Bakü

export@fugamobilya.com

Kıbrıs


Lefkoşa

export@fugamobilya.com

Macaristan


Budapeşte

export@fugamobilya.com

Çin


Hanghzou

export@fugamobilya.com

Makedonya


Üsküp

export@fugamobilya.com

İsrail


Tel Aviv

export@fugamobilya.com

Suudi Arabistan


Dammam

export@fugamobilya.com

Çin


Shanghai

export@fugamobilya.com

Irak


Süleymaniye

export@fugamobilya.com

Genel Merkez

0 850 222 38 42

Müşteri Hizmetleri 0 850 222 38 42

Genel Merkez 0 850 222 38 42

S.S. Mermerciler Yapı Kooperatifi 32. Sk. 14.
Köseler Köyü DİLOVASI/KOCAELİ

Müşteri Hizmetleri

0 850 222 38 42

S.S. Mermerciler Yapı Kooperatifi 32. Sk. 14.
Köseler Köyü DİLOVASI/KOCAELİ

BÜLTEN ABONELİĞİ

Kayıt ol, yenilikleri kaçırma.